Parkurda: İmalat Sektörüne Odaklanan B2B Platform

Nedir? Nasıl Kullanılır?

Parkurda, talaşlı imalat sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulan bir B2B hizmet platformu. Şirketler Parkurda.com üzerinden CNC operatörü bulabilir ve fason iş yaptırma teklifi açabilir. Ayrıca CNC operatörleri kendilerine iş bulabilirler.

Parkurda, özellikle internette dijital varlığı olmayan KOBİ’leri kendine çekerek iç piyasada 40 bi işletmeye ulaşmayı hedefliyor. Girişim aynı zamanda kendi sektöründeki paylaşları Akademi bölümünde bilgilendirmeyi de amaçlıyor.

Gelir Modeli / Ücretler:

Parkurda, şu anda ücretsiz ilan yayını ve şirket sayfası oluşturulabileceğini paylaşıyor ancak kurumsal sayfalar üzerinde en azından ek özellikler sunularak bir gelir elde edileceğini tahmin ediyoruz. Platforma üye olmadan ücret konusunda detaylı bilgi paylaşılmıyor.

Kuruluş Bilgileri?

Aralık 2020’de açılan Parkurda.com, Tezmaksan Makina Sanayi A.Ş. tarafından kurulan bir girişim. Şirketin genel müdürü Hakan Aydoğdu.

Yatırım Bilgileri?

Yatırım bilgisi yok.

Bu yazıyı beğendin mi? Desteğinle daha fazlasını yapabiliriz.

Şu İçerikleri De Beğenebilirsin

YAZAR HAKKINDA: Fırat Demirel

Girisimler.net'in kurucusu ve genel yayın yönetmeni. Teknoloji girişimlerine ve insan hikâyelerine odaklanan araştırmacı yazar. Bilim, tarih ve felsefe sever.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close Bitnami banner
Bitnami