IndieData: Tablolar Halinde Satılık Veri Setleri (İndirim)

Indie Data, özellikle içerik odaklı iş yapmak isteyen bağımsız girişimcilerin işine yarayacak veri setleri satan bir kanal. Farklı türdeki içerik setlerini tablo halinde satın alabilir veya istediğiniz veri setinin toplanması için talep oluşturabilirsiniz.

IndieData’da şu anda satın alabileceğiniz, fiyatı 20 dolar ile 500 dolar arasında değişen 5 farklı veritabanı var. Bunlar neler derseniz;

  • Şirketler/Girişimler: 30 binden fazla satır ve 16 sütun
  • Girişim Araçları: 490’dan fazla satır ve 9 sütun
  • Şeffaf(açık) Girişimler: 67 satır, 7 sütun
  • Kitaplar: 5 binden fazla satır, 7 sütun
  • Eğitimler: 5 binden fazla satır, 11 sütun

Bu veriler sizin işinize yaramıyorsa kendi istediğiniz veri setine sahip olmak için IndieData’dan özel destek de alabilirsiniz. Buradaki verilerle ne yapacağınız ise sizin hayalgücünüze kalmış. Söz konusu dikeylerde farklı içerik siteleri oluşturabilir, bu verileri işini geliştirmek, müşteri bulmak için kullanabilir veya bu listeleri filtreleyerek siz de satabilirsiniz. 🙂

Bir ek işe (yan proje / side project) hemen başlamanızı sağlayacak bu siteyi daha önceden tanımayı isterdim. Çünkü kitap arşivi olarak açtığım popularbooks.net için kesintisiz bir kaynağım olurdu. Şu anda Popular Books içinde 300+ kitap var ve bunları farklı sitelerdeki listeler üzerinden toplattım ve bir noktada kaldı. Elbette verilerin girilmesi ayrı bir iş ama hazır listenin olması bu noktada büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gelelim indirime… FIRAT10 kodu ile %10 indirimle yukarıdaki veri setlerini satın alabilirsiniz. Bu da 500 dolarlık bir verisetinde 50 dolar yapar. O 50 dolar ile de AppSumo‘dan güzel bir ürün alabilirsiniz. :))

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Şubat 2021
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Son Yorumlar

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Lunchclub, profesyonel bağlantılar kurmak için işimizi kolaylaştıran bir girişim. Üstelik LinkedIn gibi kuru…

Devamını oku

This Just Works, adından da anlaşılacağı üzere pratik taktiklere odaklanan ir etkinlik. Çevrimiçi çalıştay…

Devamını oku

TaxFix: Vergi İadelerini Toplamanıza Yardım Eden Girişim Almanya merkezli bir girişim olan TaxFix, gözden…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir.

Close Bitnami banner
Bitnami