Depositphotos: 150 Milyon Görsellik Stok Arşivi (Fırsat)

Depositphotos: 150 Milyon Görsellik Stok Arşivi (Fırsat)

2009 yılında ABD’de kurulan Depositphotos, dünyanın en zengin stok görsel (fotoğraf, vektör, video) sitelerinden biri. 150 milyondan fazla dosya ile Türkçe dahil 20’den fazla dilde yayın yapıyor.

Görsel indirme ücretleri normal aylık planlarda ve 0,27 dolara kadar düşüyor ama bunun için 199$ ödemeniz gerekiyor ve aylık kredi hakkınız ay sonunda sıfırlanıyor.

Neyse ki Appsumo var ve Depositphotos için de güzel bir fırsat yayınladı. Standard lisanslı 100 stok görsel (resim, vektör) indirme hakkını 39 dolara satışa çıkardı.

Normal değeri 299$ ve krediler kaybolmuyor. Yani ay/yıl sonunda kullanılmayan kredileriniz silinmiyor ve sonsuza dek kullanabilirsiniz. Bu fırsattan dilediğiniz kadar alıp arşivlemeniz de mümkün.

Sanırım bu fırsat daha önce 49 dolara sunulmuştu. Zaten kampanya sayfasında da şimdi daha ucuza sunulduğu yazıyor. Depositphotos fırsatı bugün gece yarısı sona erecek ama bir başka fırsat daha var.

Bir Başka Fırsat

Eğer 100 görsel beni kesmez diyorsanız daha önce paylaştığım StockUnlimited’ın 3 yıllık üyeliğini 49 dolara satın alabilirsiniz ama o taraftaki arşiv 1 milyonun üzerinde. Yani görsel arşivi açısından arada çok büyük bir fark var.

Elbette ihtiyaç durumunda ilk önce ücretsiz stok sitelerine bakmanızı öneririm. Eğer bulamazsanız bir adet StockUnlimited üyeliği ve iş çapınıza göre bir kaç tane Depositphotos kredisi alabilirsiniz. Eğer Depositphotos abonesi iseniz zaten kaçırılmayacak bir fırsat.

Ücretsiz stok siteleri konusunda da bir yazı yazarak yardımcı olmaya çalışacağım.

Bu yazıyı beğendin mi? Desteğinle daha fazlasını yapabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close Bitnami banner
Bitnami