Clubhouse Davetiyesi: Sosyal Fayda İçin Clubhouse Daveti

Sesli sohbet uygulamalarının yıldızı Clubhouse‘a gösterilen ilgi Clubhouse davetiyesi arayışını da beraberinde getirdi. Kayıtlı kullanıcılara sınırlı sayıda davetiye verildiği için farklı kanallar üzerinden Clubhouse davetiyelerinin satışa sunulduğunu da gördük.

Bazı kullanıcılar ise tamamen sosyal fayda amaçlı davetiyelerini paylaşmaya başladı. Ben de arz ve talebin bu yönde buluşması için ClubhouseDavetiyesi.com‘u hayata geçirdim.

Eğer Clubhouse’a davetiye edilmek istiyorsan sitede yer alan gönüllülere mesaj atarak gönüllülerin istediği sosyal faydayı gerçekleştirerek muradına erebilirsin.

Eğer Clubhouse üyesiysen ve sen de gönüllü olup davet paylaşmak istiyorsan seni de listeye eklemem için lütfen site üzerindeki formu doldur.

Bugüne kadar sağlanan sosyal fayda, gönüllü ve destekçi sayısını aşağıda paylaşıyorum ve siteyi sık sık güncellemeye çalışacağım. Umarım bu trend geçtiğinde ortaya güzel bir sonuç çıkarmış olacağız.

  • Dikilen fidan sayısı: 27
  • STK için toplanan destek tutarı: –
  • Hayvan dostlarımıza toplanan destekler: 250₺
  • Davetiye paylaşan gönüllü sayısı: 10
  • Destek olan gönüllü sayısı: 5

Eğer her iki grupta da değilseniz clubhousedavetiyesi.com‘u sosyal ağlarda veya mesajlaşma uygulamalarında paylaşarak bu harekete katkıda bulunabilirsiniz.

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Mayıs 2021
P S Ç P C C P
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Sorunun yanıtı bence temiz bir 'evet'. Ama bu yanıtın altını doldurmak gerek. Elbette üniversiteyi kazanmaya…

Devamını oku

Nedir? Nasıl Kullanılır? Nine Shopping, abonelik modeliyle e-ticaret yapmak isteyenlerin yardımına koşan bir…

Devamını oku

Nedir? Nasıl Çalışıyor? Restream, canlı yayın platformları arasında çok özel bir araç. Canlı video…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir. GirişimlerNet, Patreon destekçileri ve tanıttığını bazı girişimlerden gelir ortaklığı yoluyla gelir elde etmektedir.

Close Bitnami banner
Bitnami