Chaport: Ücretsiz ve Yalın Canlı Sohbet Aracı

Chaport: Ücretsiz ve Yalın Canlı Sohbet Aracı

Chaport satış, pazarlama, müşteri desteği gibi farklı alanlada kullanabileceğiniz bir canlı sohbet aracı. Son derece sade ve ücretsiz hesap ile 1 kişi sınırsız sitede ve sohbette Chaport’u kullanabiliyor. Temel raporlara da erişebiliyor.

Ücretli üyelik operatör başı 9.80$/ay

Ücretli üyelik ise gelişmiş özelliklerle aylık 9.80$. Ücretli hesapta Facebook, Viber, Telegram, API bağlantıları yapabilmek mümkün.Yine ücretli hesabta gelişmiş raporlar, arama yapabilme, dosya gönderimi, gelişmiş kişiselleştirme gibi avantajlar da var.

Her platform için uygulama var

Eğer Pro hesap olmak isterseniz operatör başına aynı ücreti ödemeniz gerektiğini ekleyeyim. Yani 2 operatör için 2×9.80$ ödemeniz gerekiyor. Pro hesabı kullanırken 14 gün deneme hakkınız da var.

Chaport’u tarayıcı üzerinden kullanabilmenin yanısıra Windows, Mac, Android ve iOS uygulamalarıyla da kullanabiliyorsunuz. Otomasyon ve entegrasyon tarafında Zapier‘in de yer aldığını paylaşayım.

Tasarım açısından Intercom’a benzettim, yanılıyor muyum?

Bu yazıyı beğendin mi? Desteğinle daha fazlasını yapabiliriz.

Şu İçerikleri De Beğenebilirsin

YAZAR HAKKINDA: Fırat Demirel

Girisimler.net'in kurucusu ve genel yayın yönetmeni. Teknoloji girişimlerine ve insan hikâyelerine odaklanan araştırmacı yazar. Bilim, tarih ve felsefe sever.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close Bitnami banner
Bitnami