Widgate: Size Özel İçerik Haritaları

Widgate, özellikle sosyal medyada içerik üreten kişi veya kurumlar için ülke ve sektör özelinde içerik haritası oluşturmanızı sağlayan bir girişim. Dijital iletişimi daha kaliteli hale getirmek isteyen Widgate ile içerik haritası oluşturmak için tek yapmanız gereken siteye üye olmak ve içerik haritaları kısmından istediğiniz ülke ve sektörü seçmek.

Widgate, oluşturulan haritaya (takvim daha doğrusu takvimi) kendi listesindeki etkinlikleri eklerken sizin istediğiniz etkinlikleri/özel günleri eklemenize de izin veriyor. Böylece kişisel bir haritaya sahip oluyorsunuz.

Örneğin Türkiye’deki sağlık sektörü için bir içerik haritası oluşturabilir ve ilgili sektördeki önemli günleri takip ederek gerekli içerikleri hazırlayabilirsiniz. Üyelik tipine göre oluşturduğunuz haritalara ekip arkadaşlarınıza da erişim izni verebiliyorsunuz. Dört aylık bir geliştirmeyle açılan Widgate‘in gerek dikey gerekse yatay müşteri segmentine sahip şirketler için faydalı olacağını söyleyebilirim.

Gelir Modeli / Ücretlendirme?

İçerik haritası üzerinden bir ücretlendirme yapan Widgate, Freemium modeliyle çalışıyor. Yani ücretsiz kullanmaya başlayabiliyorsunuz. En ucuz ücretli paket ise aylık 30 dolar (165 TL civarı) ve 5 içerik haritası oluşturulup 8 kullanıcı ile paylaşmanız mümkün. (Widgate’in güncel ücretleri için tıklayın.)

Yatırım & Destek:

27 Haziran’dan bu yana kullanıma açık olan Widgate şu anda İTÜ Çekirdek girişimlerinden ve BIGBANG’de çeyrek finalist.

Kurucular:

Salih Çaktı

İndirim Fırsatı Var mı?

Henüz yok.

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Mayıs 2021
P S Ç P C C P
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Exploding Topics, Josh Howarth'ın kendi ihtiyacından yola çıkarak geliştirdiği bir erken trend tespit ürünü.…

Devamını oku

ABD'de Şükran Günü'nü takip eden cuma günü Black Friday olarak adlandırılıyor ve her yıl tonlarca marka ve…

Devamını oku

Türkiye’de dünyaya açılan girişimler AppSumo’da boy göstermeye devam ediyor. Bunun son örneklerinden biri…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir. GirişimlerNet, Patreon destekçileri ve tanıttığını bazı girişimlerden gelir ortaklığı yoluyla gelir elde etmektedir.

Close Bitnami banner
Bitnami