Stripe Treasury: Stripe’den Bankacılık Hizmet Altyapısı

Çevrimiçi ödeme platformu Stripe, şimdi de Stripe Treasury adıyla bankacılık hizmetlerini müşterilerinin hizmetine sunmaya başlıyor. Sunulan uygulama geliştirme arayüzü (API) sayesinde bir platforma veya pazar yerine bankacılık hizmetlerini dahil etmek mümkün olacak.

Kolay Entegrasyon

Stripe, bu işin de basit şekilde halledilebilmesi için tek bir entegrasyonla işi çözüyor. Bu hizmeti alan şirketler müşterilerine para tutma, fatura ödeme, faiz elde etme ve nakit akışını kontrol etme gibi hizmetleri kolayca sunabiliyor.

Küresel Bankalarla İşbirliği

Tabii Stripe, asitten karmaşığa giden bir şekilde istenildiğinde daha fazla özelliğin de kullanılabilmesine izin verecek. Küresel bankalarla anlaşmalar yapan girişim gerçekten dijital bankacılık işini daha da kolaylaştıracak gibi.

Davetiye İle Giriş Yapılıyor

Henüz herkesin kullanımına açık olmayan bu hizmetten faydalanmak için davetiye istemeniz gerekiyor. Daha fazla detaya da stripe.com/treasury adresinden ulaşabilirsiniz.

Stripe, geçen senenin snuna doğru da girişimci kredisi veren Stripe Capital’i duyurmuştu.

Bu yazıyı beğendin mi? Desteğinle daha fazlasını yapabiliriz.

Şu İçerikleri De Beğenebilirsin

YAZAR HAKKINDA: Fırat Demirel

Girisimler.net'in kurucusu ve genel yayın yönetmeni. Teknoloji girişimlerine ve insan hikâyelerine odaklanan araştırmacı yazar. Bilim, tarih ve felsefe sever.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close Bitnami banner
Bitnami