Remote Team: Uzaktan Çalışan Ekipler İçin İK Yönetim Platformu [Fırsat]

Nedir?

Remote Team, tamamen uzaktan (remote) çalışan ekipler için geliştirilmiş bir personel yönetimi platformu. Maaş ödemelerinden tazminata, çalışma durumundan çalışanların doğum günlerine kadar birçok şeyi Remote Team üzerinden takip edebiliyorsunuz.

Remote Team, DeskTime ve Toggl ile entegrasyon imkânı sunuyor ve bu sayede çalışanların çalışma sürelerini aynı platform üzerinde takip edebiliyorsunuz. Ayrıca Slack entegrasyonuyla da iletişim konusundaki boşlukları dolduruyor.

Üç kişiye kadar ücretsiz olarak kullanılabilen Remote Team, aylık planda kişi başına 15 dolardan yıllık planda ise kişi başına 12 dolardan hizmet veriyor. Güncel ücretlendirme bilgisi için tıklayın.

GÜNCELLEME: Şu anda Appsumo’daki kampanya ile 49 dolara ömür boyu üyelik almak mümkün. Eğer biraz olsun Remote Team’i kullanmayı düşünüyorsanız bu fırsatı kaçırmayın derim.

Maaş ödemeleri için TransferWise ile anlaşan girişim ülkelere göre vergi kesintileri konusunda da basitleştirilmiş ve otomatik bir çözüm sunuyor.

Uzaktan çalışma trendinin giderek belirginleştiği günümüzde Remote Team‘in maaş ödemelerini de çözerek pazara giriş yapmasını son derece kıymetli buluyorum. Diğer uygulamalarla entregrasyonların artması durumunda Remote Team’in kolaylıkla popüler olacağını söyleyebilirim.

Bu alandaki klasik girişimlerin de yavaş yavaş direksiyonu ‘remote’ şirketlere çevirmesi sürpriz olmayacaktır.

Remote Team’ın kurucusu Şahin Boydaş, daha önce kurduğu MovieLaLa ile Salesforce’un kurucusu Marc Benioff’tan melek yatırım almıştı ve GfyCat, Ocak 2018’de MovieLala’yı satın aldı.

Remote Team, Product Hunt’ta da tanıtıldı ve geri bildiriminizi bekliyor.

GÜNCELLEME: Şu anda Appsumo’daki kampanya ile 49 dolara ömür boyu üyelik almak mümkün. Eğer biraz olsun Remote Team’i kullanmayı düşünüyorsanız bu fırsatı kaçırmayın derim.

Bu yazıyı beğendin mi? Desteğinle daha fazlasını yapabiliriz.

Şu İçerikleri De Beğenebilirsin

YAZAR HAKKINDA: Firat Demirel

Teknoloji girişimlerine ve insan hikâyelerine odaklanan araştırmacı yazar. Girisimler.net'in kurucusu ve genel yayın yönetmeni.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close Bitnami banner
Bitnami