Nine Shopping: Abonelik Modeliyle Ürün Gönderim Servisi

Nedir? Nasıl Kullanılır?

Nine Shopping, abonelik modeliyle e-ticaret yapmak isteyenlerin yardımına koşan bir SaaS girişimi. Hızlıca abonelik sayfanızı oluşturup ürünlerinizi ve bilgilerinizi girebiliyorsunuz. Size özel bir link veriliyor ve ödeme almak için de Stripe bağlantısı kurmanız gerekiyor.

Nine Shopping, elbette hangi aralıklarla gönderim yapabileceğinizi de soruyor ve hızlıca 9 favori ürününüzü ekleyip pazarlamaya odaklanmanızı istiyor.

Abonelik temelli ürün satmak istiyorsanız yerli girişim aydanaya.com‘u inceleyebilirsiniz.

Gelir Modeli / Ücretler:

Nine Shopping, abonelik yoluyla ücretlendirme yapıyor. Aylık 9 dolar öderseniz 9 ürün ekleyip kazancınızın %2’sini bırakıyorsunuz. Bir de Stripe komisyonu var. Eğer aylık 29 dolar öderseniz 99 ürün ekleyip kazancınızın %1’ini bırakıyorsunuz. Ayrıca ürün kategorileri belirleyip vergilendirme ve kargo entegrasyonu yapabiliyorsunuz.

Kuruluş Bilgileri?

Kuzey İrlanda’nın birk köyünde Pete, Scott & Joel adlı 3 girişimci tarafından kurulmuş. Bu ekibin Pay Here diye ödeme linkleri gönderebildiğiniz güzel bir girişimi daha var.

Yatırım Bilgileri?

Bilgi yok.

Bu yazıyı beğendin mi? Desteğinle daha fazlasını yapabiliriz.

Şu İçerikleri De Beğenebilirsin

YAZAR HAKKINDA: Fırat Demirel

Girisimler.net'in kurucusu ve genel yayın yönetmeni. Teknoloji girişimlerine ve insan hikâyelerine odaklanan araştırmacı yazar. Bilim, tarih ve felsefe sever.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close Bitnami banner
Bitnami