Webinar: Naci Kahraman ile Girişimcilik Ekosisteminde Kaşif Olmak

GirişimlerNet Webinar serisinin yeni bölümüne StartupMarket‘ten Naci Kahraman konuk oluyor.

Naci Kahraman, Sabancı Üniversitesi SUCOOL Startup Hızlandırma Merkezi’nde ve Inovent A.Ş. için Startup Destek Programları Yürütücüsü olarak görev yaptı. Yeni girişimlerin başarıya ulaşması için çalıştı. 2018’de KHRMN.CO danışmanlık şirketini kuran ve Naci Kahraman, 2020’de StartupMarket’e ortak ve CXO olarak katıldı.

Geçtiğimiz günlerde StartupMarket’i sizlere tanıtmış ve GirişimlerNet destekçilerine ekstra ücretsiz Kaşif paket vereceğimizi duyurmuştum. Bu webinarda da Naci Kahraman’ın deneyimleri ve StartupMarket verileri ışığında girişimcilik ekosistemde nasıl daha iyi bir kaşif/vizyoner olabileceğimizi konuşacağız ve aşağıda sorulara yanıt arayacağız.

– Giderek büyüyen girişim ekosisteminde nasıl kaşif oluruz?

– Girişimlere nasıl & kiminle yatırım yapılır?

– Girişimlere mentor olmak İçin neler yapmak gerekir?

– Ekosistemdeki önemli gelişmelerden nasıl haberdar olurum?

Siz de girişimcilik ekosistemine dair sorularınıza yanıt almak istiyorsanız 18 Ağustos Salı günü saat 17:00’de bize katılmanızı bekliyoruz. Zoom üzerinden gerçekleşecek webinarımıza hemen kayıt olabilirsiniz.

Bu yazıyı beğendin mi? Desteğinle daha fazlasını yapabiliriz.

Şu İçerikleri De Beğenebilirsin

YAZAR HAKKINDA: Fırat Demirel

Girisimler.net'in kurucusu ve genel yayın yönetmeni. Teknoloji girişimlerine ve insan hikâyelerine odaklanan araştırmacı yazar. Bilim, tarih ve felsefe sever.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close Bitnami banner
Bitnami