Günün Girişimleri 15: Warm Welcome, Backyard, Wing

Warm Welcome: Kişisel videolarla dönüşüm oranlarını artırın

Warm Welcom, ziyaretçilerinize site üzerinde veya eposta yoluyla video mesajlar göstermenizi sağlayan bir araç. Site üstü canlı destek eklentisi olarak koyduğunuzda ziyaretçilerden de video veya sesli mesajla yanıt alabiliyorsunuz. Epostalara eklediğinizde kişiselleştirme yaparak dönüşüm oranlarını artırabiliyorsunuz.

Appsumo fırsatı olarak karşıma çıkan Warm Welcome’ı Twitter’da paylaşınca olumlu yorumlar geldi. Tek ödemeyle ömür boyu kullanım hakkı sunduğu için ve 60 gün iade fırsatı olduğundan denemenizi öneririm. Özellikle satış tutarı yüksek bir ürün/hizmet pazarlıyorsanız yatırımın geri dönüşü oldukça yüksek olabilir.

Backyard: Ses, video, yazı ve çizim paylaşımı bir arada

Backyard, yüzyüze sosyalleşmekten uzak kaldığımız günlerde eğlence vadeden bir ürün. Sadece video ve sesle değil, bir ekran üzerinde çizim yaparak arkadaşlarınızla çeşitli oyunlar oynamanızı sağlıyor. Çocuklar için de eğlenceli ve öğretici bir ürün sayılabilir.

Küresel salgın nedeniyle birbirimizden uzaklaşınca iletişim/toplantı sorunlarını kısa sürede çözdük ama eğlence konusunu çözdüğümüz söylenemez. Backyard bu konuda eğlenceli bir ortam sunma iddiasıyla pazara giriyor. Henüz alfa aşamasında ama deneyebilirsiniz. Mobil uygulaması yakında gelecek.

Wing: Uzaktan uygun fiyata çalışan asistan & resepsiyonist

Wing, iletişimin hızlandığı ve her işe yetişemeyen kişilere etkili bir asistan hizmeti sunmayı vadediyor. Wing, asistanları telefonlarınızı yanıtlamaktan araştırma yapmaya, takviminizi planlamaktan içerik girişine, CRM yönetiminden alışveriş yönetimine kadar bir çok işinize yetişiyor.

Tim Ferris’in 4 Saatlik Hafta kitabını okuduysanız bu tarz asistan hizmetlerinin ne kadar faydalı olabileceğini bilirsiniz.

Sanal ofis hizmetlerinden bile daha geniş bir hizmet alanı olduğunu söyleyebileceğim bu hizmet aslında yoğun her iş sahibi patron için sabit bir pozisyon sayılır. Fakat Wing’den hizmet almak için bir şirketiniz ve çalışanınız olmasına bile gerek yok. Şahsen bu servis Türkçe hizmet verseydi daha önce açtığım iş ilanında bashettiğim pozisyonu doldurmak için kullanabilirdim.

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Mayıs 2021
P S Ç P C C P
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Capiche.fm, telefon konuşmalarını internette canlı olarak yayınlamayı sağlayan yeni bir girişim. Dolayısıyla…

Devamını oku

Bugün kod yazmadan yani no-code ürün/girişim geliştirmek isteyenler için iki güzel haberim var. Birisi sadece…

Devamını oku

Video ve ses içeriklerinin giderek güçlendiği bir dönemdeyiz. Fakat yazının değeri tükenmiş değil. Hatta…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir. GirişimlerNet, Patreon destekçileri ve tanıttığını bazı girişimlerden gelir ortaklığı yoluyla gelir elde etmektedir.

Close Bitnami banner
Bitnami