Günün Girişimleri 10: Outgrow, Playgroup, Contenteum

Outgrow: Girişimler ve Fenomenler İçin Etkileşimi Artıran Araçlar

Outgrow, girişimlerin kodlama yapmadan potansiyel müşteri kazanmasını sağlayan içerik odaklı çeşitli araçlar sunuyor. Kullanıcılar websitelerine çeşitli hesaplayıcılar, quizler, anketler, canlı sohbet botları, yarışmalar vs. yerleştirerek kullanıcı etkileşimini artırabiliyor.

Bu sayede erişilen kitlenin daha iyi tanınmasına ve veri toplanmasına imkân tanıyan Outgrow, son olarak fenomenlerin de bu taslakları kullanabilmesi için Micro Influencers bölümünü tanıttı. Burada da fenomenler kendi kitlesini tanımak ve çeşitli ödüller dağıtmak için Outgrow’un araçlarını kullanabiliyor. 7 günlük ücretsiz deneme süresinden faydalanabilirsiniz.

Playgroup: Topluluk Kurmak İsteyenler İçin Yeni Nesil Forum

Playgroup, belli bir konu etrafında topluluk kurmak isteyenler için geliştirilmiş bir iletişim platformu. Forum ile sosyal ağ karışımı bir ürün sunan Playgroup, girişimciler, eğitmenler, küçük işletmeler, e-bülten yayıncıları veya müşteri desteği sunmak isteyenler tarafından kullanılabiliyor.

14 günlük deneme süresinden sonra aylık 19 dolardan başlayan fiyatlarla kullanılabiliyor ve sınırsız üye kabul etmeye izin veriyor. Slack, Zapier ve Telegram gibi bazı araçlarla entegrasyon da kuruyor.

Contenteum: İçerik Planlanmasını, Üretimini ve Dağıtımını Tek Noktadan Yönetin

Contentum, içerik üretimini tek noktadan verimli şekilde yapmak isteyenler için tasarlanan bir ürün. Contenteum üzerinde yazılacak yazılar için fkir alıp, planlamayı yapabiliyorsunuz. WordPress blogunuza direkt yazı yayınlayabildiğiniz gibi yazıları yazmak için üyeleri görevlendirebiliyorsunuz.

StoryChief‘in bir alternatifi gözüken Contentum, aynı zamanda özgünlük (plagiarism) ve dilbilgisi testi de yapıyor. Henüz test aşamasında olan girişim şu anda ücretsiz kullanılabiliyor.

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Mart 2021
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Son Yorumlar

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Tüm İş Araçlarının Yerini Alan Verimlilik Platformu Her iş için sadece Trello kullanmayı düşündükten…

Devamını oku

Nedir? Remote Team, tamamen uzaktan (remote) çalışan ekipler için geliştirilmiş bir personel yönetimi…

Devamını oku

Türkiye’deki girişimleri detaylı şekilde profilleyen ve eğilimleri ölçen StartupMarket, ekosistemi yakından…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir.

Close Bitnami banner
Bitnami