FluAI: Nezle ve Gribe Karşı Yapay Zekâ Asistanı

FluAI: Grip ve Nezleye Yapay Zekâ İle Önlem Alın

FluAI nezle, grip gibi üst yolunum yolu enfeksiyonlarında kullanıcıya kişisel analiz ve öneriler veren bir mobil sağlık uygulaması. Hastalık belirtisi gösteren kişilerde, hastaların ateş, öksürük vb. şikayetleri ve boğazının fotoğrafı üzerinden yapay zekâ analizi yaparak hastalık durumu hakkında bilgiler ve öneriler sunuyor.

Nasıl Kullanılır?

Henüz test (beta) aşamasında olan FluAI, yakında Android ve iOS uygulamalarıyla pazarda olacak. Kullanıcıların FluAI teknolojisinden faydalanmak için tek yapması gereken boğazlarını fotoğrafını çekmek ve ardından hastalık belirtilerini paylaşmak olacak. Fotoğrafı analiz eden ve belirtileri değerlendiren FluAI, kullanıcılarına kişisel analiz ve öneriler paylaşacak.

Gelir Modeli & Ücretlendirme

FluAI, şu anki plana göre ilk analizi herhangi bir ücret talep etmeden yapacak. Ardından da tek analiz satışı ve aylık üyelik seçenekleri sunacak.

Kurucu Bilgileri:

FluAI, 2019 yılında Temmuz ayında kuruldu ve Yeşil Science‘ın da kurucusu olan tıp doktoru Yusuf Yeşil liderliğinde, genç ve dinamik bir ekip tarafından geliştiriliyor.

İlk Kullanıcılardan Olun ve İndirim Kazanın

Girişte de belirttiğim gibi FluAI uygulamaları henüz yayında değil ama şimdiden epostanızı bırakarak çıktığında haberdar olabilir ve indirimli üyelik fırsatından faydalanabilirsiniz. İlgili forma direkt ulaşmak için tıklayın.

Bu yazıyı beğendin mi? Desteğinle daha fazlasını yapabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close Bitnami banner
Bitnami