Dijital Pazarlamada İşe Yarayan 45 Taktik [Online Workshop]

This Just Works, adından da anlaşılacağı üzere pratik taktiklere odaklanan ir etkinlik. Çevrimiçi çalıştay (workshop) şeklinde gerçekleşecek etkinlik Digital Marketer ve Active Campaign tarafından düzenleniyor.

26 Ağustos’ta gerçekleşecek 1 günlük etkinlikte 15 dijital pazarlama uzmanının sunum yapacak.  Bir dijital anti-konferans olarak tanıtlan etkinlik girişte de söylediğim gibi teoriye değil pratik uygulamalara odaklanıyor.

Gün boyunca 45 farklı taktiğin anlatılacağı konferansta Digital Marketer, Active Campaign, Sendoso, G2, Demio, Thinkific, RevalMobile, iPullRank ve Blitzmetrics gibi şirketlerden uzmanlar sunum yapacak. Ayrıca etkinliğin partnerleri arasında Aytekin Tank‘ın kurucusu olduğu Jotform‘un da olduğunu paylaşayım.

20 dakikalık sunumlarla ilerleyecek etkinlik sonunda çeşitli e-kitaplar sağlanacağını da söyleyeyim. Etkinlik normalde 19$ ile ücretlendiriliyor ancak ücretsiz katılım için bir kod buldum ve Patreon destekçilerime özel paylaşıyorum.

Yazının bu bölümünü sadece $1 destekle okuyabilirsiniz. Eğer mevcut destekçiler arasındaysanız giriş yaparak içeriğe erişebilirsiniz.

Konferans programını ve konuşmacıları This Just Works sayfasından inceleyebilirsiniz. Ben ücretsiz kayıt oldum. Görüşmek dileğiyle. 😉

*Bir dip not olarak; Danielle Leslie’nin sunumuna katılmış biri olarak kendisinin çevrimiçi eğitim konusunda çok proaktif olduğunu, epostanızı bırakırsanız defalarca indirim vs. göndererek sizi sıkıştırabileceğini söyleyebilirim. 🙂

Bu yazıyı beğendin mi? Desteğinle daha fazlasını yapabiliriz.

Şu İçerikleri De Beğenebilirsin

YAZAR HAKKINDA: Fırat Demirel

Girisimler.net'in kurucusu ve genel yayın yönetmeni. Teknoloji girişimlerine ve insan hikâyelerine odaklanan araştırmacı yazar. Bilim, tarih ve felsefe sever.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close Bitnami banner
Bitnami