Blinkist’e Aylık 2,5 Dolara Abone Olmanın Yolu (Özel İçerik)

Sizlere daha önce de tanıttığım Blinkist, içinde 4500’den fazla İngilizce kitap özeti bulunduran bir bilgi uygulaması. Ayrıca yeni çıkan podcast özetleri (shortcasts) ve %65’e varan indirimli sesli kitap arşiviyle farklılaşıyor.

27 farklı kategoriye yayılan bu harika arşive 1 yıl boyunca sahip olmanın bedeli normalde 90 dolar idi ama %50 Black Friday indirimiyle 45 dolara indiğini de paylaşmıştım. Hatta önceki yazımda da %50 indirim kodu vermiştim.

Dolar kazananlar için gerçekten çok uygun bir rakam. TL kazananlar içinse öğrenmeyi sevenlerin verebileceği bir tutar. Ama ben biraz beklemeyi tercih ettim ve sonunda yıllık 30 dolara (aylık 2,5$) Blinkist’e abone olmayı başardım. Yani önceki fiyata 15 dolar kazançlı çıktım. 🙂

Bunu nasıl yaptığımı GirişimlerNet’in ayakta kalmasına katkı sağlayan Patreon destekçilerime özel olarak aşağıda paylaşıyorum. Eğer Patreon destekçilerim arasındaysanız hemen giriş yapıp detayları görebilirseniz. Desteğiniz için tekrar teşekkür ederim.

Bilgilendirme: Eğer Patreon destekçilerim arasında değilseniz sadece aylık 1 dolar destek vererek bu fırsata erişebilirsiniz. Fakat bu indirim bir süre sonra geçersiz olabilir ve Patreon üzerinden geri ödeme yapamam. Bunu göze alarak destek olmanızı rica ediyorum. İndirimin geçersiz olduğunu görürsem burayı güncellemeye çalışacağım. Patreon destekçisi olarak erişebileceğiniz diğer indirimler için şu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

30 Dolara Blinkist

Yazının bu bölümünü sadece $1 destekle okuyabilirsiniz. Eğer mevcut destekçiler arasındaysanız giriş yaparak içeriğe erişebilirsiniz.
Bu yazıyı beğendin mi? Desteğinle daha fazlasını yapabiliriz.

Şu İçerikleri De Beğenebilirsin

YAZAR HAKKINDA: Fırat Demirel

Girisimler.net'in kurucusu ve genel yayın yönetmeni. Teknoloji girişimlerine ve insan hikâyelerine odaklanan araştırmacı yazar. Bilim, tarih ve felsefe sever.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close Bitnami banner
Bitnami