12Dakika: Profesyoneller İçin 12 Dakikalık Çevrimiçi Tanışma

12Dakika.com, dijital ortamda iş profesyonellerini bir araya getirmeyi hedefleyen bir video tabanlı tanışma platformu. Girişimcileri, yatırımcıları, eğitmenleri veya çevresini genişletmek isteyen herkes bu platforma* üye olarak 12 dakikalık yeni tanışma toplantıları ayarlayabiliyor.

Ziya Kızıltan ve Ömürden Sezgin’in öncülüğünde hayata geçirilen 12Dakika, ‘İşini geliştirmek için 12 dakika yeter.’ mottosuyla ilk olarak 12Aralık’ta toplu bir tanışma günü gerçekleştirecek. Cumartesi günü saat 12:12’de başlayacak ve 12 saat boyunca devam edecek çevrimiçi etkinlikte 80’den fazla uzman ve eğitmen de gün boyunca 12 dakikalık konuşmalar/sunumlar yapacak.

İlk buluşmada 5 binden fazla katılımcıyı bir araya getirmeyi hedefleyen 12Dakika, şu ana kadar 24 ülkeden 2200’den fazla kişiyi üye olarak kazanmayı başarmış. Katılımcı olarak platforma üye olduğunuzda içerideki katılımcıları görüp tanışma talebinde bulunabiliyorsunuz. Elbette profilinizde kendinizi tanıtmanız bu süreç için oldukça önemli. İnsanlara nasıl fayda sunacağınızı ve hangi konuda destek aradığınızı da yazmanızda fayda var.

Her ayın 12’sinde düzenli olarak farklı temalarda hayata geçirilmek istenen 12Dakika.com toplantılarının gelecek buluşması 12 Ocak 2020 tarihinde e-ticaret ve e-ihracat odaklı olacak.

Siz de evden çıkmadan yeni insanlarla tanışmak ve yeni iş fırsatları yakalamak isterseniz 12Dakika.com’a üye olup profilinizi oluşturabilirsiniz. Daha önce video taışma işini farklı bir tarzda yapan Lunchclub’dan da bahsetmiştim ve pivot edip nasıl değerini katladığını paylaşmıştım.

*12Dakika’nın video görüşme altyapısı Erdal Kılınç’ın kurucusu olduğu Dealroomevents tarafından sağlanıyor.

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Mayıs 2021
P S Ç P C C P
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

NewsletterCrew, e-posta bülteni (newsletter) üreticilerine özel bir içerik & topluluk girişimi. E-posta…

Devamını oku

Bugünlerde herkes dolar kazanmak üzerine düşünüyor. Çağrı Menteş'in popüler olan tweet'i bunun en bariz…

Devamını oku

Henüz birbirimizi Instagram, Snapchat ve Tiktok'ta izlemediğimiz yıllarda Türkiye'de Biri Bizi Gözetliyor (BBG)…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir. GirişimlerNet, Patreon destekçileri ve tanıttığını bazı girişimlerden gelir ortaklığı yoluyla gelir elde etmektedir.

Close Bitnami banner
Bitnami